Кінологам обласної поліції вдалося зберегти та евакуювати всіх службових собак
В поліції Луганської області розповіли, як вдалося врятувати службових собак
Про це повідомляє їхня пресслужба.
Молодший інспектор-кінолог кінологічного центру ГУНП в Луганській області Олександр у березні разом з побратимами-кінологами, підбираючи відповідну мить, займалися евакуацією службових собак з міста яке вже потерпало від ворожих обстрілів.
Вся операція по спасінню службових собак зайняла певний час.
«Завдяки злагодженим діям та підтримці керівництва та інших служб ГУНП кінологам поліції Луганщини вдалося зберегти та евакуювати весь «пухнастий» склад поліції області. Зараз всі службові собаки в строю й продовжують виконувати завдання по захисту прав в свобод громадян України», - зазначили в поліції.
Зробити це одночасно було неможливо, тож кінологи залишалися з собаками.
«Одночасно неможливо було вивезти таку велику кількість службових собак, тому було прийнято рішення, що ми залишаємось у місті з ними, а інші наші колеги шукають безпечне місце для собак. Весь цей час ми забезпечували їх їжею та водою. Собакам було страшно, але ми були поруч, вони нас бачили і розуміли, що їх не покинуть, бо вони для нас не просто службові собаки, а напарники, захисники та друзі», - каже Олександр.
Фото зі сторінки обласної поліції в "Фейсбуці"
- 1510 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
- 15:00 У самопроголошеній «лнр» чоловіка засудили до понад 13 років колонії за «шпигунство»
- 15:00 «Сіверськодонецьк – це місто молоді, де втілювались амбітні задуми»: спогад Поліни Кислової
- 14:00 Харченко розповів, що змінилося після централізації допомоги фронту з місцевих бюджетів Луганщини
- 13:00 ВАКС засудив експосадовців шахти «Золоте» за збитки на понад 14 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4498
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1752
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1060
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 871


ВАКС засудив експосадовців шахти «Золоте» за збитки на понад 14 млн грн
Екоінспекція назвала розмір збитків від лісових пожеж у Сіверськодонецькій громаді
Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
