Сєвєродончанам пропонують безкоштовне навчання в приватних освітніх закладах
Опубліковано 11.07.2022 - 16:21
18 приватних закладів освіти готові безкоштовно або з великою знижкою взяти на навчання дітей із тимчасово окупованих територій. Про це соцмережах повідомила Сєвєродонецька ВЦА.
Зазначається, що абітурієнти-переселенці можуть дистанційно вступити до вишів. Національний мультипредметний тест здавати не потрібно. Деякі навчальні заклади також безкоштовно надають проживання.
Детальну інформацію щодо умов навчання та предметів, на які можна поступити, дивіться за посиланням.
- 1705 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Сіверськодончанин отримав відзнаку Міністерства освіти та науки
- 16:00 На околицях Сіверськодонецька знову пожежа (ФОТО)
- 15:05 В Україні з тривогою стежать за розвитком подій між Ізраїлем і Іраном, - заява МЗС
- 15:02 Військовим зс рф з Луганщини інкримінують викрадення фермерів під Бахмутом
- 14:20 Україна не зацікавлена у переговорах з рф, якщо не буде обговорення припинення вогню, - Сибіга
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 15233
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 6883
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 5521
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3742