“Керівник медзакладу в Рубіжному вкрав гроші та співпрацює з ворогом”, - Гайдай
Опубліковано 15.07.2022 - 11:53
Керівник одного з медзакладів Рубіжного пішов на співпрацю з окупантами, а до того призначив собі зарплатню та отримав 500 тисяч гривень. Про це у соцмережах розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
“Зараз налагоджуємо роботу з новими керівниками, бо як можна працювати з людиною з Рубіжного, коли він після того, як ходив у вишиванці та намагався спілкуватися українською, пішов на співпрацю з росіянами”, - сказав Гайдай.
Він заначив, що після визволення області, на місця колаборантів призначать надійних та фахових людей.
Наразі ж лікарі з Луганщини працюють в медзакладах по всій Україні.
- 2358 переглядів
Читайте також:
- «Наші люди заслуговують на повну компенсацію»: Харченко про необхідність фіксації збитків і відповідальність ворога
- На окупованій Луганщині комунальники продають талони на пальне, а у школах мистецтв ведуть пропаганду війни
- На окупованій Луганщині комунальники продають талони на пальне, а у школах мистецтв ведуть пропаганду війни
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 «Наші люди заслуговують на повну компенсацію»: Харченко про необхідність фіксації збитків і відповідальність ворога
- 16:00 На окупованій Луганщині комунальники продають талони на пальне, а у школах мистецтв ведуть пропаганду війни
- 16:00 На окупованій Луганщині комунальники продають талони на пальне, а у школах мистецтв ведуть пропаганду війни
- 14:00 Допомога ВПО з працевлаштуванням і житлом: в Україні запустили оновлену платформу
- 11:15 На потреби військових Луганщина спрямує 70,3 млн грн – робоча група схвалила заявки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 3418
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 2469
- Окупанти поповнюють підрозділи мобілізованими з Луганщини, – Волошин 20.10.2025 переглядів: 619
- На окупованій Луганщині “безхазяйне” житло передаватимуть у “держвласність”, – росзмі 21.10.2025 переглядів: 493


«Наші люди заслуговують на повну компенсацію»: Харченко про необхідність фіксації збитків і відповідальність...
Допомога ВПО з працевлаштуванням і житлом: в Україні запустили оновлену платформу
За добу росіяни 15 разів штурмували позиції Сил оборони на східних напрямках