Затвердили новий перелік, на основі якого ВПО здійснюватимуть виплати
Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.
Про це повідомляє сайт Мінреінтеграції
Станом на 14 липня 2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.
Це територіальні громади Донецької (66), Харківської(51), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької(54), Херсонської (49), Миколаївської (25), Сумської(19), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 313 громад.
Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошову допомогу від держави.
Зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.
У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:
• території, що є тимчасово окупованими;
• території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
• території, на яких тривають активні бойові дії.
Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.
Станом на 8 липня 2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.
Фото Міністерства
- 4208 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти заявили, що «фактично збудували» 550 багатоповерхівок у Сіверськодонецьку
- 18:00 У проєкті «Діалог з бізнесом» обговорять, як убезпечити бізнес під час війни
- 17:00 Сіверськодонецький колектив долучився до встановлення Світового рекорду з написання «Писанки Єднання»
- 16:00 Окупаційному голові Рубіжного повідомили про підозру
- 14:59 Сили оборони уразили Алчевський металургійний комбінат та ешелон окупантів, - Генштаб
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що задекларував ексмер Лисичанська, нардеп Сергій Дунаєв за 2025 рік 26.03.2026 переглядів: 1278
- Які доходи в очільника Луганщини: декларацію за 2025 рік подав Олексій Харченко 26.03.2026 переглядів: 789
- Окупанти розповіли, як виявляють «безхазяйне» житло на Луганщині та кому віддадуть 25.03.2026 переглядів: 781
- «Чисто для людей»: як переселенець з Сіверськодонецька відкрив соціальний бізнес 24.03.2026 переглядів: 728


Окупанти заявили, що «фактично збудували» 550 багатоповерхівок у Сіверськодонецьку
Окупаційному голові Рубіжного повідомили про підозру
Сили оборони уразили Алчевський металургійний комбінат та ешелон окупантів, - Генштаб