Юні спортсмени з Луганщини стали призерами Чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Дві бронзи вибороли луганчани на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду. Про це повідомляє Луганська ОВА.

“Юні спортсмени Луганщини продовжують радувати нагородами європейської першості, яка зараз триває у Бухаресті. У синхронних стрибках з вишки наш спортсмен Данило Аванесов та його напарник Марко Барсуков здобули бронзу”, - йдеться в повідомленні.

Ще дві наші спортсменки Соф'я Есман і Софія Іванова також вибороли бронзу у тій же дисципліні.

Чемпіонат Європи зі стрибків у воду серед юніорів проходить в румунському Бухаресті з 18 по 24 липня. Україну представляють 10 плавців.

На минулорічному чемпіонаті, який приймала хорватська Рієка, збірна України виборола 5 медалей (1-3-1) і посіла у неофіційному командному заліку 5 місце.

Минулого тижня спортсмени з Луганщини перемогли на чемпіонаті Європи з айкідо.