Оновили перелік, на основі якого ВПО здійснюватимуть виплати
Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.
Про це повідомляє сайт міністерства.
Станом на 19 липня 2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.
Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (6), Луганської (37), Запорізької (55), Херсонської (49), Миколаївської (25), Сумської (20), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 314 громад.
Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошову допомогу від держави.
Зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.
У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:
- території, що є тимчасово окупованими;
- території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
- території, на яких тривають активні бойові дії.
Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.
Нагадаємо, станом на 14 липня 2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.
Фото міністерства
- 10094 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Жителів Сєвєродонецької громади запрошують до громадських слухань: теми
- 16:00 У ЛОВА привітали з Днем усиновлення батьків-вихователів та розповіли про життя їхніх родин у Полтаві
- 15:00 Фракція «Слуга народу» не подавала заяву щодо членства Кузнєцова у ній, - Железняк
- 14:00 Луганщина втратила позиції у рейтингу областей за результатами НМТ-2025: цифри по школах
- 13:00 Три дні у вересні діятиме “гаряча лінія” керівництва обласного управління ПФУ: контакти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 5629
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 3813
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 3403
- На Хмельниччині попрощалися з захисником з Сіверськодонецька 13.09.2025 переглядів: 1188