У Тернополі відкрили гуманітарний штаб для переселенців
У Тернополі відкрито гуманітарний штаб для переселенців зі Сватівщини та жителів інших районів Луганщини.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
Звернутися жителі Сватівського району можуть за адресою: вул. Генерала Мирона Тарнавського, буд. 7- а (корпус № 4 Тернопільського фахового коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя).
Контактна особа: Філенко Ольга Данилівна, телефон:+380662797888.
Для допомоги у формуванні реєстру переселенців Сватівського району та визначення першочергових потреб ВПО необхідно заповнити форму.
Також 9 серпня відкрився Координаційний центр надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганщини в Івано-Франківській області.
У хабі визначатимуть потреби переселенців та налагодять єдину систему логістичного супроводу гуманітарної допомоги, юридичну підтримку, допомагатимуть вирішити соціально-побутові проблеми жителів Луганщини.
Слід зазначити, що на Івано-Франківщині зараз мешкає близько 10 тисяч жителів Луганщини. Багато хто приїхав без речей і засобів для існування.
Для оперативного забезпечення нагальних потреб людей запроваджено чат-бот телеграм-каналу «Допомога переселенцям з Луганщини в Івано-Франківській області», а також онлайн-анкета, яку можна заповнити.
Координаційний центр працює з вівторка до суботи з 10:00 до 15:00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вулиця В’ячеслава Чорновола, б. 128 (стадіон «Рух»).
Телефон для довідок +380990161724;
e-mail: lug.koord.centr.wpo@gmail.com.
Як повідомлялося, в містах України для жителів Луганської області, що вимушені були покинути свої домівки, створили 11 гуманітарних хабів.
Фото ЛОДА
- 1025 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Під Білогорівкою зупинили штурм окупантів (ВІДЕО)
- 16:00 Лисичанський медцентр запрошує на реабілітацію військових та ВПО
- 16:00 Залужний назвав 10 уроків, які вивчили українці за останні роки війни з рф
- 15:00 Сіверськодончанин - бронзовий призер групового етапу літнього Кубку Європи з тенісу
- 14:37 Україна вперше отримала газ з Азербайджану за новим маршрутом
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року 25.07.2025 переглядів: 6828
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 3740
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 2354
- Екскерівник Луганської ОВА Сергій Гайдай купив мотоцикл за майже 650 тис. грн 23.07.2025 переглядів: 1901