Переселенці з Сєвєродонецька мають змогу отримати гуманітарну допомогу поштою
Жителі Сєвєродонецької міської територіальної громади можуть отримувати гуманітарну допомогою “Укрпоштою”. Про це повідомили на сайті Сєвєродонецької ВЦА.
“Особи, які вимушено перемістились внаслідок бойових дій з території Сєвєродонецької міської територіальної громади, мають можливість адресно отримати гуманітарну допомогу (продукти харчування) поштовим відправленням “Укрпоштою”, - йдеться в повідомленні.
Для цього потрібно заповнити форму.
У ВЦА зазначають, що допомога надається зокрема на неповнолітніх дітей. Відомості про дітей заповнюються одним з батьків або законних представників дитини.
До опрацювання приймаються форми, заповнені виключно українською мовою. Поштові витрати за відправлення відшкодовуються за рахунок одержувача згідно тарифів “Укрпошти”.
Наразі в Дніпрі працює гуманітарний хаб для сєвєродончан, які переїхали з тимчасово окупованого міста на Дніпропетровщину.
- 2496 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Мінсоцполітики розповіли, скільки ВПО користуються субсидією на оренду житла
- 17:00 СБУ вдарила по складу «шахедів» у 1300 км від України
- 15:30 Одна з РДА Луганщини повідомила, як оптимізує штат згідно з розпорядженням Харченка
- 13:00 Першій сіверськодончанці схвалили допомогу з місцевого бюджету на кредит за «єОселею»
- 11:15 ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3944
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 3001
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 2393
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1261