Гайдай про референдум: «Те, що вони планували на 11 вересня – вже можу сказати, що нічого не вийде»
План окупантів по загальному референдуму в «ЛДНР» провалений.
Про це в марафоні єдиних новин повідомив керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай.
«Те, що вони планували на 11 вересня – вже можу сказати, що нічого не вийде. На 11 вересня кардинально не зміниться ситуація, а на півдні вона може змінитися тільки на нашу користь», - каже Гайдай.
Він додав, що в окупантів є думки провести референдум хоча б на Луганщині.
«Вони б могли це зробити, але теж зараз мають сумніви, тому що зараз провести референдум тільки в одній Луганській області – це визнати, за великим рахунком, свою поразку в так званій спецоперації», - розповів очільник області.
Але підготовчі процеси, за його словами, йдуть. Агітація, роздача листівок і так далі.
Як повідомлялось, росіяни зруйнували міста та села в Луганській області, а тепер змушують безхатченків за їжу йти на референдум, знищуючи в людині людину.
Росіяни кидають всі сили, щоб захопити останні населені пункти на Луганщині.
- 1936 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Рубіжанина, якого в Україні підозрюють у держзраді, у рф засудили до 18 років за «тероризм», – росЗМІ
- 16:00 До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
- 15:01 Лисичанська МВА запрошує на навчання з національного спротиву
- 14:00 Очільнику «мнс» на окупованій Луганщині оголосили підозру
- 13:00 «Додому»: Мінсоцполітики готує платформу для підтримки повернення та реінтеграції українців
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4316
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1687
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 999
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 820


До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
Лисичанська МВА запрошує на навчання з національного спротиву
Очільнику «мнс» на окупованій Луганщині оголосили підозру
