Більше двох третин пенсіонерів виїхали з окупованої Луганщини, щоб не жити з ворогом
В окупованих містах від росіян втекла більша частина пенсіонерів, на яких вони сподівалися на референдумі.
Про це у своїх соцмережах повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
Протягом декількох місяців окупанти не полишають спроб зібрати особисті дані населення задля маніпуляцій під час проведення псевдореферендуму.
Звісно, певні сподівання покладали на людей похилого віку.
«Але, як виявилося, і вони втекли від російської навали. Якщо до повномасштабного вторгнення ми мали понад 330 тисяч пенсіонерів, то за ці півроку за поновленням та призначенням пенсій до відповідних органів окупаційної влади звернулося лише 110 тисяч осіб. Більше двох третин літніх людей виїхали, вирішили жити в спокої і цивілізованому світі, а не при «руському мирі». І більшість із тих, хто не зміг евакуюватися, – жителі територій, захоплених у перші два тижні війни. Вони просто не встигли», – резюмував каже Гайдай.
Нагадаємо, виплата пенсій мешканцям окупованого Сєвєродонецька розпочалася у місцевому відділенні пошти. У міському управлінні пенсійного фонду вже обслуговуються понад 6,5 тис. осіб.
Раніше виплати пенсій у відділеннях пошти розпочалися у Рубіжному.
За даними «Міністерства праці та соціальної політики» так званої «ЛНР», понад 105 тис. мешканців окупованих цього року територій подали заяви на отримання пенсії в "ЛНР".
Фото: p-p.com.ua
- 909 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:35 У Києві луганські ВПО можуть звернутися за консультацією до спеціалістів Пенсійного фонду
- 17:45 Для луганських ВПО провели екскурсію до музею” Klitschko Expo”
- 16:30 Для дітей Рубіжанської громади у Вінниці провели святковий захід
- 15:15 У наступному «Діалозі з бізнесом» говоритимуть про допомогу ветеранам у працевлаштуванні
- 13:30 Військовим з Рубіжанської громади нададуть майже мільйон гривень допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 640
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 593
- На Покровському напрямку загинув захисник з Рубіжного Бажен Панасенко 16.12.2025 переглядів: 551
- Як громади Луганщини допомагали забезпечити житлом ВПО: підсумки 3,5 років 15.12.2025 переглядів: 485


У наступному «Діалозі з бізнесом» говоритимуть про допомогу ветеранам у працевлаштуванні
ЛОВА: у Сіверськодонецьку "швидка" їде шість годин, в Антрациті та Хрустальному не обіцяють відновити...
Окупанти атакували поблизу Новоєгорівки