На кожного сєвєродончанина - по 1 сосисці. Як окупанти годують містян
8 тисяч сосисок в тісті привезли з самої москви до Сєвєродонецька. Такий пропагандистський сюжет окупантів шириться мережею.
На відео керівниця “благодійного фонду” розповідає, як місцеві жителі скучили по “справжній” їжі та радіють несвіжим сосискам у зім’ятих коробках.
Інший “благодійник” так втомився, що почав стверджувати, наче за добу з Москви до Сєвєродонецька сосиски в тісті у холодильнику доїжджають ще гарячими.
Щедрість “визволителів” у своїх соцмережах прокоментував і голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
“Ще трохи більше півроку тому, у місцевих мешканців було різноманіття вибору – обрати продукти за постачальником, якістю, ціною. Або дозволити собі пообідати в закладі харчування. Хто як заробляв. Щоправда, був і “недолік” – продукти необхідно було купувати, як і у всьому цивілізованому світі.
Але в місто прийшов “руський мир” і ці 8 тисяч сосисок. У тісті. П’ять тисяч вже роздали, три – ще не встигли”, - написав Сергій Гайдай.
Він додав, що за наявною інформацією, в Сєвєродонецьку із понад 100 тисяч жителів залишилося в окупації 8-9 тисяч. Тобто, кожен має отримати від окупантів по одній сосисці в тісті, але поїли ще не усі. Чекають черги.
Тим часом самопроголошена окупаційна влада звітує про зведення мосту та підключення газу.
- 1619 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Дітям, які повернулись з ТОТ чи депортації, виплачуватимуть “підйомні”
- 17:45 Міноборони та Коордштаб: росія маніпулює темою обміну полоненими й тілами загиблих
- 14:00 Під час обстрілу Києва поранений пресофіцер ДСНС родом з Луганщини: є можливість допомогти
- 11:49 Повітряні сили України збили Су-35 на Курському напрямку (ВІДЕО)
- 11:30 Рубіжанська МВА виплачує гроші на оздоровлення дітей: що треба знати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 6831
- у рф пригрозили Україні втратою кількох обласних центрів: про що йдеться 31.05.2025 переглядів: 4040
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 2975
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1895