Гайдай: «Деокупація Луганської області не буде скоро»
Деокупація Луганщини не відбудеться найближчим часом.
Про це «Фабриці новин» повідомив керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай.
Гайдай відмітив, що це війна, а не операція на певній території. Тому прогнозувати щось зараз важко.
За його словами, росія переважає фінансово та за кількістю техніки, але розвинута десятиріччями в рф корупція грає на користь України.
«Як людині, що народилася в Сєвєродонецьку Луганської області, звісно, що мені хочеться, щоб деокупація Луганщини почалася завтра….Деокупація Луганської області не буде скоро. Але вона відбудеться обов’язково. Але нам не треба покласти величезну кількість наших воїнів, щоб поставити галочку, що ми деокупували частину Луганщини. Нам треба виграти війну в цілому. В нашій перемозі мається на увазі і деокупація Луганщини», - підкреслив Гайдай.
Він додав, що ми побачимо деокупацію. В першу чергу доведеться багато розміновувати. А вже потім відновлювати комунікації та будинки.
Як повідомлялось, російська армія перекидає резерви з боку Сватового на Луганщині.
- 2615 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:30 З реактивної артилерії били росіяни на Луганщині
- 19:00 Громада Луганщини розширила можливості для отримання компенсації за «єОселею»
- 18:00 Змінилася адреса одного з віддалених робочих місць Сіверськодонецького ЦНАПу
- 17:00 До переліку критично важливих додали ще чотири підприємства Луганщини
- 16:00 Військового з Луганщини посмертно нагородили «Комбатантським хрестом»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 7634
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 7015
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 3267
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2658


З реактивної артилерії били росіяни на Луганщині
Змінилася адреса одного з віддалених робочих місць Сіверськодонецького ЦНАПу
Збив «Молнію», врятувавши п’ятьох побратимів: історія оперативника поліції Луганщини
