Росіяни відміняють відправку військових до України
В росії відміняють відправку нових військових підрозділів до України через те, що особовий склад відмовляється воювати. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
“В частинах та з’єднаннях, які знаходяться на території рф, відміняються заплановані відправки особового складу в Україну. Причина - масова відмова від участі у бойових діях”, - йдеться в повідомленні.
За інформацією розвідки, зокрема, військовослужбовців 5-ї окремої танкової бригади 36 армії (Улан-Уде), які пишуть рапорти на звільнення через відмову продовжувати участь у бойових діях в Україні, звільняють зі служби без урахування будь-яких пільг (вислуга років – рік за три, статус ветерана та ін).
В той самий час, особовому складу бригади, що знаходиться в Україні, надають відпустки виключно за сімейними обставинами (смерть близьких родичів).
За даними розвідки, одночасно у підрозділах, які беруть участь у війні проти України, спостерігається катастрофічна нестача особового складу.
"З метою "вирішення проблеми" командуванням окупаційними військами вирішено суттєво скоротити час на реабілітацію військових після поранень і контузій. Пораненим у госпіталях цілеспрямовано спрощують діагнози, не проводять раніше заплановані операції та відправляють на війну в Україну. Лікарям рекомендують "надавати рекомендації" втручання лише після закінчення війни або за прямим дозволом командира пораненого", - розповіли в ГУР.
Наразі окупанти намагаються посилити свої угрупування під Херсономза рахунок передислокації 4 батальйонів “кідирівців”, проте ці підрозділи неукомплектовані, а більшість з них - найманці з бідніших регіонів росії.
Тим часом російські війська залишили Кремінну.
- 1176 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Завтра у Києві луганчан проконсультує фахівець обласного управління ПФУ
- 18:00 Сіверськодончани відсвяткували День вишиванки у Дніпрі (ФОТО)
- 17:06 У п'ятницю половина України мерзнутиме при +8, інша половина - грітиметься при +21
- 17:00 Громада Луганщини надає грошову допомогу захисникам: контакти для отримання
- 16:32 Трамп про переговори між рф та Україною: "Нічого не станеться, доки я не зустрінуся з путіним"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2433
- ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися 11.05.2025 переглядів: 2060
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1454
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1200