Окупанти затримали чоловіка, який зірвав їхні прапори на окупованій Луганщині
Опубліковано 16.09.2022 - 09:40
Чоловікові, який зірвав прапор окупантів в Білокуракінскьому районі, загрожує покарання.
Про це повідомляють ресурси окупантів.
На цих кадрах мешканець села Просторе Білокуракінскього району. Він зняв прапори «лнр» та рф з будівлі місцевої школи.
Його затримали правоохоронці , чоловікові загрожує реальний термін за наругу над «державними символами».
На відео окупанти змусили чоловіка зізнатися в хуліганських діях. Він каже, очікував на ЗСУ, а тепер зрозумів, що окупанти тут надовго.
Як повідомлялося, бійці батьльйону патрульної служби поліції “Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова”встановили Державний прапор України у звільненому селищі Вербівка Харківської області.
- 2137 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:30 Луганський театр урочисто відкрив новий сезон у Києві. Колектив підтримало обласне керівництво
- 10:15 З ТОТ Луганщини визволили ветерана ЗСУ та військового НГУ, які пережили катування й рабство
- 09:30 Противник знову атакував в районі Греківки
- 19:00 У «Метінвесті» розробили концепції відновлення Луганська та Сіверськодонецька
- 18:00 Луганські ветерани озвучили пропозиції щодо забезпечення житлом захисників-ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5870
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3430
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2101
- Окупанти атакували поблизу одинадцятьох населених пунктів на східних напрямках 15.10.2025 переглядів: 1282