Моргунов запевнив, що опалення у Сєвєродонецьку буде. Але поки роздають конвектори
Поки в Сєвєродонецьку не передбачається опалення, жителям передали 54 конвектори.
Про це у своєму телеграмі пише самопроголошений в.о. «мера» міста Микола Моргунов.
Жителі росії передали сім'ям сєверодонецьких школярів 54 конвектори та 626 теплових приладів.
Конвектори передані до шкіл міста, звідки й буде видаватися.
В той же час, в місті наразі далеко не всюди є світло, газ. Опалення, скоріш за все, подати не вийде через постійні обстріли російських військ протягом весни-літа і знищення критичної інфраструктури.
Проте, за словами Моргунова окупаційним змі, у місті вже частково відновлено водо-, газо- та електропостачання. Що стосується невдач, то він звинувачує Україну.
«Не брехатиму і не говоритиму, що вони відновлені повністю, ускладнює ситуацію той плачевний стан міста, до якого його призвели злочинні дії України, але роботи вже ведуться. Опалювальний сезон розпочнеться, хоча це й непростий процес. Не про всі проєкти зараз можна говорити прямо, виходячи з питань безпеки», - каже Моргунов.
Як повідомлялося, на даний момент, за версією окупантів, у Сєвєродонецьку виконується величезний фронт робіт з відновлення міста.
- 2502 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ЦНС: Окупанти інтегруватимуть силовиків в "адміністрації" на ТОТ
- 17:51 Сніг, ожеледиця та морози: синоптики рнозповіли, яка погода очкує різні регіони у неділю
- 17:23 Келлог озвучив втрати в Україні та прокоментував закінчення війни
- 16:52 Україна відхилила пропозицію США щодо металів - у FT розповіли подробиці
- 16:30 Медзаклад з Сіверськодонецька у Дніпрі надає паліативну допомогу: перелік послуг і контакти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 3649
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2478
- Іпотека для переселенців і військових: пільги, реальні історії та підводні камені 10.02.2025 переглядів: 2350
- У ЛОВА прокоментували самогубство Моргунова 10.02.2025 переглядів: 2243
![Transition Promotion Program](/files//i/transition_lg_mfa.gif)
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.