У Лисичанську окупанти «взялися» за дороги, а на півночі області полагодили зв'язок
Опубліковано 17.10.2022 - 15:20
Підприємство «Доррембуд» займається ямковим ремонтом доріг у Лисичанську.
Про це повідомляють змі окупантів.
Наразі робітники засипають вибоїни в районі повороту Мельникова.
У планах – подальший ремонт доріг у Лисичанську.
Також вранці повідомлялося про пошкодження лінії зв'язку на півночі Луганської області. Через це сервіси мобільного зв'язку надавалися в обмеженому режимі.
Додзовнитися, наприклад, до Сватового чи Старобільська, було неможливо.
Наразі повідомляється, що оператор «МКС» усунув пошкодження ліній зв'язку на півночі області, мобільні сервіси працюють у штатному режимі.
Нагадаємо, окупанти обіцяють за три роки відремонтувати трохи більше 100 км доріг
- 1930 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Рубіжанин Микола Бараннік - бронзовий призер Всесвітніх ігор
- 18:00 Трамп сказав Зеленському, що путін усе ще хоче отримати весь Донбас, - Bloomberg
- 15:00 Четвертий рік без тепла: у Сіверськодонецьку розповіли про проблеми з опаленням після “ремонтів”
- 12:00 ЛОВА: Окупантам не вдалося запобігти нестачі лікарів і вчителів, Сватове закрите для немісцевих
- 10:39 Лідери України та США зустрінуться у Вашингтоні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5436
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3312
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 2596
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2144
Наше нове відео

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.