З російського полону вдалося повернути ще 52 українця
52 українця повернулись з російського полону. Обмін відбувся у рамках роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
Серед визволених - ті, хто був полонений окупантами в Маріуполі, на «Азовсталі», на Харківщині, Донеччині, у Бучі на Київщині, на острові Зміїний та на ЧАЕС.
Цього разу вдалося повернути додому бійців Сухопутні війська ЗС України, ВМС ЗС України, Державна прикордонна служба України, Сили територіальної оборони ЗСУ, Національна гвардія України, а також цивільних.
У результаті обміну на рідну землю повернулися солдати та офіцери, матроси, медики. Наймолодшому звільненому нещодавно виповнилося 19 років, найстаршому - 56.
“Частина звільнених українців мають бойові поранення або хронічні хвороби. Триває робота над наступними обмінами. Україна робить усе можливе для повернення всіх Захисників та Захисниць, які перебувають у ворожому полоні”, - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялось, що окупантам на Луганщині не виплачують гроші.
- 570 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 За рік 674 військовим з Сіверськодонецької громади надали матеріальну допомогу, – Харченко
- 13:45 Є одна умова, яка змусить рф піти на переговори про мир, - стаття військового з Покровського напрямку у Politico
- 13:00 Нову партію техніки від Луганщини відправили на фронт
- 12:06 В Україні знизилася кількість тих, хто готовий терпіти тягар війни стільки, скільки потрібно, - опитування
- 12:00 Моргунов назвав загальну кількість будинків “під знос” у Сіверськодонецьку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Виплати ВПО продовжили до серпня 2025 року 28.12.2024 переглядів: 4490
- Луганчани обурилися рішенням ЛОВА створити бригади оперативного протиепізоотичного реагування 26.12.2024 переглядів: 2223
- Під час проходження служби помер військовий з Луганщини 26.12.2024 переглядів: 1697
- У сіверськодонецькому КНП “КДЦ” повідомили про смерть лікарки 31.12.2024 переглядів: 1064
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.