Рубіжанська панчішна мануфактура випустила першу партію шкарпеток у Львові

Рубіжанська панчішна мануфактура випустила першу партію шкарпеток у Львові

Першу партію шкарпеток після відновлення виробництва вже випустила у Львові Рубіжанська панчішна мануфактура.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Панчішна фабрика із Рубіжного релокувалась до Львова з початком повномасштабного вторгнення росії. Приміщення, що відповідає вимогам виробництва, для підприємства допомогла підібрати Львівська міська рада.

Історією відновлення справи «з нуля» у Львові під час війни поділилась комерційна директорка Рубіжанської панчішної мануфактури Ольга Ушакова. Каже, що частину виробництва планували перевезти сюди ще до 24 лютого, але не встигли.

«Обстріли Рубіжного почались із першого дня – з 24 лютого. Тому ми у телефонному режимі вирішили зупинити виробництво, щоб не наражати людей на небезпеку. З того дня ми не були на виробництві. Думали, що воно якось стихне, і ми зможемо забрати обладнання, вивезти його. Але, на жаль, нічого ми не забрали з Рубіжного. Вже у березні у виробництво були прильоти, влучання, пожежа. Другий поверх повністю зруйнували, а продукцію розграбували.

Отож, тепер тут ми починаємо «з нуля». Найголовніше, що у нас збереглось, – частина команди, яка зараз тут відновлює виробництво», - розповідає Ольга.

Так, до повномасштабного вторгнення росії на підприємстві у Рубіжному працювало 162 людини. Натомість до Львова переїхала лише частина робітників – 15 сімей.

Панчішна мануфактура

«У Львові працює наш головний партнер Dodo Socks. Мабуть, саме через їхню підтримку та допомогу ми знайшли в собі сили та розпочали процес відновлення. Складно починати. Треба закупити все обладнання, зібрати команду та навчити нових працівників. До прикладу, нам бракує працівників в’язального цеху. Складний процес, але підтримка від наших партнерів дуже велика, тому ми рухаємось.

На початку жовтня ми отримали та почали встановлювати в’язальне обладнання», - каже комерційна директорка Рубіжанської панчішної мануфактури.

З пошуками приміщення підприємству допомогла Львівська міська рада. Загалом, з 24 лютого 2022 року, за словами керівника управління інвестицій та проєктів ЛМР Андрія Павліва, місто отримало та опрацювало понад 110 звернень від бізнесу щодо релокації. Зокрема, йдеться про такі галузі як: легка, харчова промисловість, технічні виробництва тощо.

Наразі ж панчішна мануфактура вже отримує нові замовлення та шукає у свою команду фахівців зі Львова.

Як медичний центр "Гіппократ" відродився в Івано-Франківську, читайте тут
 

Підпишись на наш Телеграм