Окупанти вивозять шахтне обладнання з Луганщини та взялися заселяти квартири лисичан
В обмін на 10 ноутбуків окупанти у Довжанську вивозять шахтне обладнання, колаборантів розселяють в порожні квартири у Лисичанську.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
Днями окупаційна влада Лисичанська повідомила про створення маневрового житлового фонду. По місту опубліковані адреси пустих квартир, у які заплановано заселення людей.
Щоправда, власникам пропонується в 10-денний термін з’явитися до так званої «адміністрації» з документами, що підтверджують право власності на квартиру, та заявити про згоду або відмову на заселення чужих людей. Яким чином власник має про це своєчасно дізнатися та дістатися Лисичанська – незрозуміло.
Ситуація аналогічна із тією, що має місце в Сєвєродонецьку та Рубіжному.
Жителі Довжанська жаліються, що в той час поки місцева окупаційна влада радіє десятьом ноутбукам, які росія передала одній зі шкіл, у шахті «червоний партизан» демонтують і вивозять звідти дороговартісне обладнання.
Водночас, жителів окупованої Луганщини звільнили від сплати державних мит на видачу документів рф – роблять все, аби пришвидшити цю процедуру.
Як повідомлялося, через примусову мобілізацію в "ЛНР" шахти Луганщини на межі закриття.
Нагадаємо, повні списки маневреного фонду житла у Сєвєродонецьку не сформовані. Проте вже є вже перші списки квартир, які будуть вскривати.
- 1388 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти передали до суду справу проти ще одного «айдарівця»
- 18:26 Під час ворожої атаки на Київ постраждав корпус релокованого СНУ ім. Даля
- 17:00 Через негоду та відключення світла лисичанський ЦНАП змінив режим роботи
- 16:00 Керівництво луганського пенсійного фонду консультуватиме телефонами – як звернутися
- 15:00 На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 999
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 723
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 424
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 416


На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
Сіверськодонецька громада – учасниця відбору до проєкту будівництва соцжитла, – Мінрозвитку
У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині