Росіян з Херсону розмістили в Новоайдарі на Луганщині
У Новоайдарі вже зафіксовано переміщення окремих підрозділів російських окупаційних військ, які перекинули з Херсонського напрямку.
Про це повідомила Луганська ОВА.
Також повідомляють, що в сусідньому Денежниковому посилили перевірки місцевих.
Це сталося після 15 листопада, коли в результаті вогневого ураження району зосередження противника, росіяни втратили близько 50 осіб загиблими та пораненими.
Роздача повісток триває у Новопскові. У першу чергу, отримують їх ті чоловіки, які мають паспорт так званої «лнр», бо перебувають на обліку в росіян.
Тим часом, із відкритих джерел стало відомо, що до чеченської республіки прибули 200 важких підлітків із різних суб'єктів росії, а також з так званої «лнр», які перебувають на обліку у відповідних органах.
Під час перебування у регіоні з дітьми буде проведено профілактичну роботу задля військово-патріотичного виховання.
Протягом 18 листопада росіяни відкривали вогонь по Греківці, Макіївці, Новоселівському, М’ясожарівці, Новоєгорівці, Площанці, Невському і Стельмахівці на Куп’янському та Лиманському напрямках.
Авіація Сил оборони протягом доби завдала 7 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.
Воїни українських ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили пункт управління, понад 12 районів зосередження живої сили та ОВТ і засіб протиповітряної оборони окупантів.
Раніше повідомлялось, що росіяни закрили в'їзди до Рубіжного з напрямків Кремінної і Варварівки. Обмежено переміщення населення.
- 1386 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 В окупованому Сіверськодонецьку горіла квартира: загинула людина (ФОТО)
- 12:03 Луганський театр готує прем’єру вистави-стендапу «Бука»
- 11:30 Онлайн та офлайн можна звернутися до лисичанських лікарів: список та контакти
- 11:00 У ЛОДА запевнили, що працюють над продовженням у 2026 році кредитної програми для ВПО
- 10:00 На початку 2026 року в столиці відкриють Інтеграційний хаб для ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 931
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 804
- Сіверськодонецький військовий потребує допомоги 12.12.2025 переглядів: 783
- Звільнився керівник ще одного з підрозділів ЛОВА 11.12.2025 переглядів: 734


Ворог намагався просунутися з боку Нововодяного
Реєстрація прав на майно та компенсація за житло: для луганських ВПО проведуть консультацію з юристом
Підозрювана у колабораціонізмі мешканка Луганщини внесла майже пів мільйона гривень застави