Жителі Рубіжного самостійно ремонтують дахи та вікна
В окупованому Рубіжному люди самостійно лагодять дахи та вікна, в місті досі немає води і світла.
Про це в соцмережах повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
За його словами, у захоплені в 2022 році міста люди якщо і повертаються, то лише на кілька днів. Більше не витримують. Розуміють, що жити там, а тим більше узимку, неможливо.
Зокрема, рубіжани досі сидять навіть без світла і води. Ті, у кого вціліли вікна, намагаються обігріти приміщення за допомоги газу.
Всі інші самостійно шукають можливість відремонтувати дахи та засклити віконні отвори.
У менших прифронтових населених пунктах, що в окупації, ситуація ще гірша. Зокрема, у Новокраснянці поряд із Кремінною відсутні не лише будь-які комунікації, а й продукти харчування – ані на продаж, ані гуманітарні. Ніхто вже давно нічого не завозить. Місцеве населення чекає на ЗСУ.
Раніше повідомлялось, що військовослужбовці рф скоїли крадіжку медичного обладнання, меблів, медикаментів, документації, а також незаконно заволоділи 4 автомобілями лікарні у Рубіжному.
- 1002 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 У релокованому Луганському виші обрали ректора
- 15:00 СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
- 14:50 Житлова програма для ВПО 60+: у Сіверськодонецькій МВА розповіли про подальший алгоритм дій для переможців
- 14:14 Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+
- 14:00 Окупанти у Луганську притягнули до відповідальності студента за публікацію з місця «прильоту»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1535
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1533
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1423
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1196


У релокованому Луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
Житлова програма для ВПО 60+: у Сіверськодонецькій МВА розповіли про подальший алгоритм дій для переможців
