Засудили трьох бойовиків окупантів
Тюремні строки отримали троє бойовиків, які штурмували міста на Донецькому напрямку.
Про це повідомила пресслужба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще трьох учасників терористичної організації «днр», які брали активну участь у бойових діях проти Сил оборони.
На початку повномасштабної агресії вони добровільно вступили до лав окупаційних угруповань Південного військового округу країни-агресора.
Бойовики потрапили в полон українських захисників під час боєзіткнень у районах Новобахмутівки та Пісок на Донеччині.
За матеріалами СБУ суд призначив їм покарання від 8 до 10 років ув’язнення.
Всі вони місцеві жителі, які у 2014-2015 році приєдналися до лав терористичних угруповань на сході України, де воювали проти сил АТО.
Після 24 лютого цього року вони спільно з агресором брали активну учать у штурмі населених пунктів на Донецькому напрямку.
Один із бойовиків входив до складу ворожого полку спецпризначення «Оплот». Перебуваючи на «посаді» кулеметника, він обстрілював позиції українських військ у районах Докучаєвська та селища Ясне.
Інші двоє зловмисників були у лавах окупаційних підрозділів «Кальмиус» та «100 мотострелковой бригады» 1-го армійського корпусу «днр» зс рф.
У серпні їх направили в район Пісок для облаштування вогневих позицій та захоплення об’єктів транспортної інфраструктури.
На підставі зібраних доказів суд визнав бойовиків винними за:
- ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
- ст. 258-3 (участь у терористичній організації);
- ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань) Кримінального кодексу України.
Раніше повідомлялось, що трьом пособникам ворога на Луганщині загрожує до 10 років ув’язнення.
- 706 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Ще одна громада Луганщини запровадила програму працевлаштування ВПО
- 09:00 ЛОВА: окупована Луганщина залишилася без води через негоду, сіверськодончанам росіяни заборгували за роботу
- 08:45 Ворог спробував просунутися біля Греківки та Новоєгорівки
- 18:00 ЗСУ уразили ракетний комплекс на окупованій Луганщині
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 852
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 679
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 658
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 454


ЛОВА: окупована Луганщина залишилася без води через негоду, сіверськодончанам росіяни заборгували за роботу
Ворог спробував просунутися біля Греківки та Новоєгорівки
Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн