Під час «бавовни» у Старобільску зіпсували ювілей колаборанту
Під час обстрілу Старобільска хотіли потрапити у будинок екс-голови району.
Про це пишуть окупаційні джерела.
Зокрема, окупанти вважають, що під час обстрілу Старобільська з «HIMARS» намагалися потрапити до будинку екс-голови Старобільського району Валерія Пахніца. Він того дня відзначав своє 70-річчя.
Також повідомляється, що влучили в один з будинків у районі.
"22 січня у нас був приліт у будинок житловий. Головою району до 24-го числа (січня) був Пахніц Валерій Михайлович, приліт був саме по сусідству з ним", - пишуть окупанти.
Як повідомлялося, окупанти назвали міста, де сталася «бавовна» цими днями.
Раніше у Луганській області СБУ викрила чотирьох колишніх представників партії регіонів, які добровільно погодились увійти до окупаційної адміністрації так званого Старобільського району лнр. Серед них був Валерій Пахніц.
- 1435 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:06 Чергова атака росіян: на Донеччині вбили трьох людей, на Дніпропетровщині зруйнували ліцей (ФОТО)
- 10:30 На окупованій Луганщині без води залишилися 300 тисяч людей
- 09:00 Окупанти намагалися просунутися поблизу Греківки
- 18:00 Харченко розпорядився реорганізувати ще один обласний заклад
- 17:30 200 мільйонів євро на підтримку ВПО: Мінсоцполітики та БРРЄ уклали кредитну угоду
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 7821
- «Люди хочуть жити ближче до дому»: Кулеба про плани щодо муніципального житла для ВПО 05.07.2025 переглядів: 2144
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 1886
- Фасад відновили - руїни залишили: ЛОВА про показове «відновлення» будинку у Сіверськодонецьку 08.07.2025 переглядів: 1195