Двом бойовикам, які воювали на Луганщині, загрожує до 15 років за ґратами
СБУ повідомила про підозру двом бойовикам окупаційних військ, які з 2016 року воювали проти ЗСУ на території Луганщини.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Слідчі СБУ проводять досудове розслідування стосовно двох полонених бойовиків «2 ак» російської окупаційної армії.
Встановлено, що судимий за розбій мешканець Молодогвардійська з 2016 року служив за контрактом у так званому «14 ОМСБ «Призрак» у якості помічника гранатометника.
З того ж часу житель села Весела Гора проходив «службу» у так званому «7 ОМСБР нм лнр» на посаді стрільця.
Учасники незаконних збройних формувань неодноразово виїжджали на лінію бойового зіткнення, брали участь в обстрілах позицій українських військових та населених пунктів Луганщини.
З початком широкомасштабного вторгнення обидва бойовики опинилися у складі одного підрозділу, який брав участь у запеклих бойових діях у Луганській та Донецькій областях.
На Бахмутському напрямку, неподалік села Спірне на Донеччині, українські військові захопили їх у полон.
Бойовикам повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 2 ст. 110 (вчинення умисних дій, направлених на зміну меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України за попередньою змовою групою осіб);
- ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
- ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності збройного формування, не передбаченого законами України).
Слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях продовжують досудове розслідування під процесуальним керівництвом Луганської обласної прокуратури.
Правопорушникам загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Нагадаємо, раніше СБУ повідомила про підозру начальнику відділу економіки самопроголошеної «Біловодської районної адміністрації лнр».
- 552 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Сєвєродонецькій тенісистці проведуть майстер-клас Світоліна та Стаховський
- 16:00 У Мінреінтеграції пояснили, як отримати грант до 250 тис. грн. на власну справу
- 15:00 Дмитро Комаров покаже Сєвєродонецьк у своєму проєкті до річниці війни
- 14:48 Луганські партизани підпалили устаткування управління залізницею окупантів
- 14:00 У соціальному центрі Сєвєродонецька відкрили банк одягу разом з бібліотекою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Верещук попередила про важкі місяці в Україні через ВПО 04.02.2023 переглядів: 6901
- Окупанти збільшили пенсійний вік на Луганщині 01.02.2023 переглядів: 2978
- Місцеві показали, які вікна ставлять окупанти у Сєвєродонецьку (ВІДЕО) 02.02.2023 переглядів: 2314
- Як наразі виглядає Льодовий палац у Сєвєродонецьку (ВІДЕО) 04.02.2023 переглядів: 2061