Україну визнали найзамінованішою країною у світі
Опубліковано 29.01.2023 - 15:03
Україну визнали найзамінованішою країною у світі.
Про це повідомляє британське видання "Sky News".
За інформацією журналістів, понад 40% усієї території України заміновано внаслідок бойових дій. Це протитанкові та протипіхотні міни, боєприпаси, що не розірвалися.
"Це навіть не можна порівняти із Сирією чи Афганістаном. На розмінування підуть роки", - заявила представник Mines Advisory Group Катерина Темплтон.
Раніше повідомлялось, що вибухотехніки розміновують деокуповану територію Луганщини.
- 767 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:05 Харченко проводить у ЛОДА «внутрішню адмінреформу», кількість структурних підрозділів скоротять
- 14:35 "Майже нульовий шанс", що путін погодиться на припинення вогню в Україні через погрози Трампа, - Reuters
- 14:00 «Описують як товар»: окупанти запустили онлайн-каталог дітей-сиріт на Луганщині, - Кулеба
- 13:00 Магазин, ділянка та квартири: у Рубіжному окупанти знову відшукали "безхазяйне" майно (СПИСОК)
- 12:00 Індустріальні парки як шанс для відновлення бізнесу: Луганська ОДА провела онлайн-зустріч
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3908
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3834
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 1584
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1227