Викрили двох колаборанток-посадовиць з Луганщини
Правоохоронці викрили двох колаборанток-посадовиць з Луганщини.
Про це повідомила пресслужба Луганської обласної прокуратури.
Прокурори Луганської обласної прокуратури та Старобільської окружної прокуратури Луганської області повідомили про підозру у колабораційній діяльності двом громадянкам України (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
За даними слідства, влітку 2022 року двоє мешканок Старобільщини почали співпрацювати з окупаційною владою псевдореспубліки. Вони добровільно обійняли посади «начальника загального відділу адміністрації Марківського району лнр» та «начальника організаційного відділу апарату адміністрації Старобільського району лнр».
Так звані «посадовиці» виконують організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території Луганської області.
Наразі вирішується питання щодо оголошення підозрюваних у розшук та обрання запобіжного заходу– тримання під вартою.
За протиправні дії фігуранткам загрожує покарання – до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.
Раніше повідомлялось, що затримали депутата ОПЗЖ, який працював на російську розвідку на сході України.
- 709 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти виявили ще 5 “безхазяйних” квартир у Рубіжному (АДРЕСИ)
- 18:00 ВПО з Сіверськодонецької громади у Дніпрі отримали гумдопомогу від благодійників, видача триває
- 17:05 В Україні триває "сезон дощів": де у четвер опади будуть найсильнішими
- 17:00 У Сіверськодонецьку горіла квартира (ФОТО)
- 16:18 ЗСУ влучили в росії у завод, який виготовляє крилаті ракети і в підприємство з виробництва "дронів"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «У 2026 році, ймовірніше, воюватимемо зі штучним інтелектом», - Олександр «Еколог» Колесніков 23.05.2025 переглядів: 5349
- До Дня міста над Сіверськодонецьком замайорів прапор України (ВІДЕО) 25.05.2025 переглядів: 3839
- Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais 23.05.2025 переглядів: 2361
- Сіверськодонецьку - 91 рік: ось як шість його знакових місць назавжди змінила війна 25.05.2025 переглядів: 2085