На Луганщині військові рф викрали квадроцикл
Луганські поліцейські отримали повідомлення про те, що військові рф, погрожуючи застосувати зброю, незаконно заволоділи квадрациклом та причепом заявника.
Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції Луганщини.
Протягом доби поліцейські отримали повідомлення про пошкодження будинку в Білогорівці. Також від обстрілів окупантів знищений будинок у Попасній, а в Сєвєродонецьку згоріла квартира.
За цими фактами відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».
У Рубіжному представники окупаційної влади захопили будівлю однієї з державних установ.
Надійшло повідомлення про те, що до будинку в Попасній незаконно заселились військові рф, після чого звідти зникли документи чоловіка заявниці. Вирішують питання про кваліфікацію події та внесення відомостей до ЄРДР.
Також в Попасній невідомі скоїли крадіжку автозапчастин з магазину.
Нагадаємо, програміст з Луганщини виявився колаборантом. Йому «світить» 10 років тюрми.
- 857 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти
- 18:00 Сватівські лікарі приймають на базі гуманітарних хабів Луганщини в Івано-Франківську та Харкові
- 17:00 У «Діалозі з бізнесом» розглянуть критерії, за якими підприємства визнають критично важливими
- 16:00 Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
- 15:00 У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 910
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 699
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 464
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 409


Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
«Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок