ВПО автоматично продовжили виплати
Люди, які вимушені були покинути власний дім через війну, будуть і надалі отримувати допомогу від Уряду.
На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«У 2022 році ми виплатили для ВПО 53,5 млрд. грн. Цього року ми автоматично такі виплати продовжили», — відзначив очільник Уряду.
Прем’єр-міністр додав, що цьогоріч так само будуть повною мірою продовжуватися виплати субсидій найбільш вразливим категоріям. У лютому цього року, за його словами, середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги в Україні становить 1 684 грн. Субсидії отримують 2,3 млн. домогосподарств.
Денис Шмигаль зауважив, що Уряд при цьому не підвищував і не підвищує тарифи на комунальні послуги, а також допомагає громадам, аби вони так само залишали свої тарифи без змін.
Як відзначив Глава Уряду, програми соціальних виплат будуть і надалі ставати більш адресними, що водночас дозволить збільшити їх розмір.
Як повідомлялось, оновили перелік, на основі якого ВПО здійснюватимуть виплати.
- 2188 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 В окупованому Сіверськодонецьку знесли багатоповерхівку (ФОТО)
- 11:00 ЛОВА: на ТОТ Луганщини 95% водомереж аварійні, а дітей з дитячих будинків залучають до центру «Воїн»
- 09:25 На Луганщині ворог атакував поблизу Греківки
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
- 18:00 Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1118
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1027
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 958
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 920


В окупованому Сіверськодонецьку знесли багатоповерхівку (ФОТО)
ЛОВА: на ТОТ Луганщини 95% водомереж аварійні, а дітей з дитячих будинків залучають до центру «Воїн»
На Луганщині ворог атакував поблизу Греківки