На Луганщині окупанти розікрали фермерське господарство та захопили у жінки засіяну ділянку
До чергової частини ГУНП в Луганській області надійшло повідомлення жінки про те, що внаслідок окупації військами рф території Старобільського району захопили її земельну ділянку, засіяну пшеницею.
Про це повідомляє обласна поліція.
Вирішується питання про кваліфікацію події та внесення відомостей до ЄРДР.
Також надійшло повідомлення про те, що невідомі особи скоїли крадіжку зерна та ГСМ з одного з фермерських господарств Сєвєродонецького району.
Зареєстрували інформацію про те, що внаслідок обстрілів окупаційними військами країни-агресора руйнували квартиру у Сєвєродонецьку, а в Лисичанську пошкодили будинок та чотири квартири.
За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни».
Оперативники перевіряють інформацію про можливу колабораційну діяльність подружжя з одного з населених пунктів Сєвєродонецького району.
Поліцейські встановлюють особистості групи осіб, які на тимчасово окупованій території Луганської області займаються проросійською пропагандою та публічно підтримують російську окупацію у закладах освіти з метою сприяння здійсненню збройно агресії проти України.
Оперативники встановлюють обставини колабораційної діяльності 3 мешканців Старобільського району, які зайняли керівні посади у освітніх закладах та управліннях окупаційної адміністрації.
У Сєвєродонецьку невідомі незаконно заволоділи легковим автомобілем, який був припаркований поблизу однієї з багатоповерхівок. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом».
Поліцейські вживають заходів щодо встановлення місцезнаходження двох громадян з якими рідні втратили зв'язок.
Нагадаємо, поліцейські Луганщини викрили колаборантку на Харківщині.
- 850 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Для сіверськодончан створили інтерактивну «Мапу Єдності»: деталі
- 18:00 Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
- 17:00 Рубіжанина, якого в Україні підозрюють у держзраді, у рф засудили до 18 років за «тероризм», – росЗМІ
- 16:00 До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
- 15:01 Лисичанська МВА запрошує на навчання з національного спротиву
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4357
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1701
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1012
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 841


Для сіверськодончан створили інтерактивну «Мапу Єдності»: деталі
Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
