ВАКС вирішив примусово притягти депутата Шахова до суду
Колегія суддів ВАКС постановила здійснити примусовий привід на судове засідання народного депутата після його чергової неявки, він підозрюється в декларуванні недостовірної інформації на суму майже 88 млн гривень.
Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на пресслужбу САП.
За даними джерел УП, мова йде про народного обранця Сергія Шахова.
Повідомляється, що нардеп без поважних причин не з’являється у судові засідання. Зокрема, 22 листопада минулого року ВАКС зобов’язував нардепа сплатити понад 5 тис. грн. штрафу за неявку у судове засідання та невиконання обов’язку підкоритися законним вимогам суду.
17 січня 2022 року суд ухвалив аналогічне рішення про накладення на нардепа двох максимально можливих грошових стягнень у розмірі понад 10,7 тис. грн. А 21 лютого нардеп вкотре проігнорував засідання.
Зважаючи на неявку, суд поставив здійснити привід обвинуваченого до суду. Наступне засідання призначене на 1 березня.
У ВАКС нагадують, що Шахов підозрюється у декларуванні недостовірних відомостей - у декларації за 2020 рік він не зазначив інформацію про житловий будинок, земельну ділянку в Київської області та офіс, що перебували у його користуванні, а також належні майно та доходи, власником яких є особа, з якою він пов'язаний спільним побутом, має взаємні права та обов'язки. Загалом депутат приховав майна на суму майже 88 млн гривень.
- 1552 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 На базі однієї з лікарень Луганщини у Рівному відкрили Центр знань та психологічної підтримки
- 11:00 ЛОВА: окупанти примушують школярів робити фото з батьками, у Лисичанську “ремонтники” покинули напіврозібраний будинок
- 09:37 Окупанти атакували 12 разів із застосуванням артилерії та безпілотників, – Харченко
- 18:00 На Алеї Захисників Луганщини у Дніпрі встановили меморіал загиблим прикордонникам
- 17:00 Гумштаб Лисичанської МВА переїхав на новий Telegram-канал
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5889
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3450
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2118
- Окупанти атакували поблизу одинадцятьох населених пунктів на східних напрямках 15.10.2025 переглядів: 1302