ВПО у Києві проконсультують з пенсійних питань
Опубліковано 07.03.2023 - 14:43
9 березня відбудеться прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово мешкають в Києві, спеціалістами пенсійного фонду Луганщини.
Про це повідомила Луганська ОВА.
Звернутись за вирішенням пенсійних питань можна з 10:00 до 12:00 до хабу Лисичанської громади за адресою: м. Київ, вул. М. Ушакова, буд. 8А, 1-й поверх.
Консультації надаватимуть начальник відділу обслуговування громадян № 1 (сервісного центру) Віталій Діденко та начальник відділу обслуговування громадян № 11 (сервісного центру) Сергій Ганноченко.
Нагадаємо, ВПО з Луганщини у Києві можуть безкоштовно проконсультуватися у лікаря.
- 889 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ЗСУ уразили ракетний комплекс на окупованій Луганщині
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
- 14:00 Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
- 12:00 Луганських ВПО запрошують на заняття з подолання стресу у Києві
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 814
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 667
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 649
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 437

Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході