“ЗСУ може почати контрнаступ на Луганщині за кілька тижнів”, - Гайдай
Опубліковано 13.03.2023 - 11:33
Погода грає Україні на користь. За кілька тижнів ЗСУ накопичить резерви та зможе перейти з оборони до контрнаступу на Луганщині.
Про це в ефірі Національного телемарафону розповів начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
За його словами, біля Кремінної та Білогорівки ситуація важка - окупанти зосередили там максимальні зусилля.
“Там штурмують позиції наших сил оборони російські кадрові військові з різних підрозділів: з Іркутська, Хабаровська, морпіхи й десантники. Як раз туди вони й кидали свою сучасну техніку - “Термінатори”, Т-90. Наразі Т-90 в них закінчилися”, - розповів Гайдай.
Нагадаємо, Війська рф продовжують спроби наступу поблизу Невського, Білогорівки та Кремінної.
- 1050 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:50 З російського полону повернулися 103 українські воїни
- 13:00 Сили оборони отримали 20 тонн антидронової сітки від лисичан
- 12:00 До 14 років засудили освітянку з Луганська, яка працювала на окупаційну владу
- 11:00 У Сіверськодонецьку мешканці повідомляють про перебої з газопостачанням
- 10:00 В окупованому Рубіжному виявили ще одну партію квартир з «ознаками безхазяйного майна»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 7376
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 6768
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 3158
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2570


З російського полону повернулися 103 українські воїни
Сили оборони отримали 20 тонн антидронової сітки від лисичан
До 14 років засудили освітянку з Луганська, яка працювала на окупаційну владу
