Випускники з окупованих територій можуть безкоштовно навчатися у вишах: що для цього треба
Опубліковано 11.04.2023 - 13:30
Випускники з тимчасово окупованих територій і ті, хто покинув такі території після 1 січня 2023 року, мають право на навчання за держзамовленням у вищих навчальних закладах.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Для них передбачено зарахування до закладів освіти за КВОТОЮ-2.
Заяву на вступ можна подати онлайн, скориставшись електронним кабінетом вступника.
Реєстрація особистих електронних кабінетів розпочнеться 1 липня 2023 року на вебсайті за посиланням.
Вступники, які зареєстровані та перебувають на ТОТ, зможуть проходити усі процедури вступної кампанії дистанційно.
Після зарахування вступники з ТОТ можуть укласти договір із навчальним закладом упродовж наступних трьох місяців.
Нагадаємо, мультипредметний тест можна буде здати за кордоном.
- 874 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
- 18:00 Окупанти на Луганщині судитимуть чоловіка за «держзраду» та «шпигунство»
- 17:00 У Кропивницькому переселенцям передали продуктові набори, дитячі товари та засоби реабілітації
- 16:00 Кабмін спростив повернення молоді з тимчасово окупованих територій
- 14:42 З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1266
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1051
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1015
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 914


Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ 
