Митні платежі при імпорті товарів
При ввезенні на митну територію України суб’єктами господарювання товарів у митному режимі імпорту сплачуються такі митні платежі:
- ввізне мито за ставками, встановленими Законом України «Про Митний тариф України» від 5 квітня 2001 року № 2371-ІІІ із змінами та доповненнями. У випадках коли товари, поміщені у митний режим імпорту, оподатковуються сезонним митом або особливими видами мита;
- податок на додану вартість за ставкою, згідно із Розділом V Податкового кодексу України;
- акцизний податок за ставками, встановленими п. 215.3. ст. 215 ПКУ, у разі належності товарів до підакцизних.
Також, за виконання митних формальностей органами доходів і зборів поза місцем розташування цих органів або поза робочим часом, із заінтересованих осіб справляється плата у наступних розмірах:
|
Назва опереції |
За одну годину роботи не залежно від кількості посадових осіб залучених до виконання митних формальностей, євро |
|
1. Виконання митних формальностей органами доходів і зборів поза місцем розташування цих органів: |
|
|
1.1. у робочий час |
20 |
|
1.2. у надурочний, нічний час і вихідні дні |
40 |
|
1.3. у святкові та неробочі дні |
50 |
|
2. Виконання митних формальностей митними органами у місцях розташування митних органів поза робочим часом, установленим для митних органів: |
|
|
2.1. у надурочний, нічний час і вихідні дні |
40 |
|
2.2. у святкові та неробочі дні |
50 |
Розміри такої плати затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року № 93 «Про справляння плати за виконання митних формальностей митними органами поза місцем розташування митних органів або поза робочим часом, установленим для митних органів».
- 2356 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Лисичанська громада надає грошову допомогу пораненим військовим: умови та порядок
- 17:30 У Дніпрі святковий концерт проведуть сіверськодонецькі колективи (АНОНС)
- 16:00 Для виведення ринку з тіні податок за здачу житла в оренду можуть зменшити до 7%
- 15:00 “Унітази зняли, а на місце не поставили”: у Сіверськодонецьку люди користуються вуличним туалетом
- 13:30 Сіверськодонецький медзаклад надає паліативну допомогу у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1197
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 597
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 478
- У росії затримали пропагандиста, який знімав рекламу на тлі понівеченого Сіверськодонецька 27.02.2026 переглядів: 464

Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини
ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині