Російські гастарбайтери переїхали з Сєвєродонецька до Рубіжного
Ремонтні бригади з росії, які протягом кількох місяців "відновлювали" Сєвєродонецьк, переїхали до Рубіжного.
Про це повідомила Луганська ОВА.
"Тільки наприкінці квітня до Рубіжного приїхали перші ремонтні бригади. Саме ті, що нещодавно працювали в Сєвєродонецьку і набули слави гастролерів-зломщиків. В деяких багатоповерхівках Сєвєродонецька вони досягли дна і почали зрізати перила на сходах", - йдеться в повідомленні.
В адміністрації зазначили, що в Сєвєродонецьку окупаційна влада організувала хоча б показові роботи для пропаганди, тоді як у сусідніх містах жодних робіт за рік не проводили. Працівники бюджетної сфери в Лисичанську не отримують зарплатню з грудня 2022 року.
Також, за інформацією ОВА, дезертирів з числа військових самопроголошеної "лнр" намагаються розшукувати поблизу домівок. На стовпах та дошках оголошень у захоплених у 2014 році містах розклеєно безліч повідомлень щодо розшуку чоловіків – дезертирство набуло масового характеру.
Нагадаємо, окупанти у Сєвєродонецьку демонтували пам’ятник Сергію Губанову.
- 1272 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Окупанти відправили під арешт жителя Старобільська, який п'яним висловлював неприйняття «сво»
- 10:00 «Реагуємо на потреби у режимі онлайн»: як працює відділ по роботі з ветеранами Сіверськодонецької МВА
- 09:00 ЛОВА: В окупованому Сіверськодонецьку обмежений мобільний зв’язок, але номер для запису до армії налаштували
- 08:30 Загарбники вдарили на Луганщині зі ствольної артилерії
- 19:00 Луганщина отримала 59 генераторів від німецьких партнерів для підтримки релокованих установ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 793
- В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО) 06.08.2026 переглядів: 749
- У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем 05.08.2026 переглядів: 688
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 605


Загарбники вдарили на Луганщині зі ствольної артилерії
Волонтерку з Луганщини нагородили президентською відзнакою «Золоте серце»
Окупанти засудили жителя Луганщини за «шпигунство»
