3 березня - останній день реєстрації в НМТ

3 березня - останній день реєстрації в НМТ

Сьогодні, 3 травня, завершується реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті. Наразі вже створено понад 276 тисяч персональних кабінетів, понад 268 тисяч осіб уже отримали повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат НМТ 2023 року.

Про це повідомила Луганська ОВА.

Бажання проходити тестування в тимчасових екзаменаційних центрах, які будуть створені в Україні, виявили 250 369 осіб, а за кордоном ー 26 132. Цьогоріч потенційні вступники мають змогу проходити тестування ще в 32 країнах. 

Вибираючи предмет додаткового блоку, вступники надають перевагу історії України (145 164 особи) й іноземним мовам (85 275 осіб).

Щоб зареєструватися, потрібно за допомогою спеціального сервісу на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створити персональний кабінет і виконати в ньому такі дії:

  • вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує проходити НМТ;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру.

Якщо вступник/вступниця не натисне на кнопку “Надіслати на обробку”, регіональний центр не зможе опрацювати інформацію, тож його / її не буде зареєстровано для участі в НМТ.

У разі ненадання копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, йому/їй буде повідомлено про потребу виправити недоліки і зазначено їх перелік. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно буде якнайшвидше, але не пізніше ніж 7 травня.

Якщо вступник/вступниця не усуне недоліків, на які за результатами оброблення вказав регіональний центр, йому/їй буде відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.

Так само до 7 травня в персональному кабінеті вступник/вступниця матиме змогу змінити навчальний предмет додаткового блоку, з якого він / вона бажає пройти тестування, чи населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ, чи вказати на потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії. 

Нагадаємо, для переселенців за кордоном збільшили кількість місць на участь в НМТ.