Викрили окупаційних «силовиків» з Луганщини
Чотирьох жителів Луганщини звинувачують у співпраці з "силовими структурами" окупантів.
Про це повідомила пресслужба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях
У березні 2022 року до незаконної «прокуратури Біловодського району лнр» працевлаштувалася колишня начальниця відділу Міловського центру з надання безоплатної правової допомоги. Жінка отримала посаду «старшого помічника прокурора Біловодського району лнр».
Заступником начальника «Біловодського рввс мвс лнр» по роботі з особовим складом улітку минулого року призначили місцеву підприємицю, яка до війни торгувала одягом.
Під її керівництвом в окупаційній поліції Біловодська працює 33-річний мешканець Старобільського району. У лютому минулого року він став обвинуваченим у справі за фактом крадіжки. Матеріали щодо нього скерували до суду, але винесенню вироку завадила війна. Тепер він служить в окупаційній «поліції».
На службу до Міловського райвідділку «мвс лнр» пішов депутат Міловської селищної ради 8 скликання.
Усім цим особам повідомили про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України – колабораційна діяльність.
Обвинувальні матеріали щодо двох останніх правопорушників слідчі СБУ вже скерували до суду. Їх оголосили у розшук.
Підозрюваним загрожує до 15 років ув’язнення з можливою конфіскацією майна.
Нагадаємо, 3 роки ув'язнення загрожує освітянкам з Луганщини, які співпрацюють з окупантами.
- 888 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 У Кремінській громаді визначать переможців програми пільгового житлового кредитування ВПО
- 13:00 В окупованому Сіверськодонецьку знесли багатоповерхівку (ФОТО)
- 11:00 ЛОВА: на ТОТ Луганщини 95% водомереж аварійні, а дітей з дитячих будинків залучають до центру «Воїн»
- 09:25 На Луганщині ворог атакував поблизу Греківки
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1126
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1035
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 964
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 925


В окупованому Сіверськодонецьку знесли багатоповерхівку (ФОТО)
ЛОВА: на ТОТ Луганщини 95% водомереж аварійні, а дітей з дитячих будинків залучають до центру «Воїн»
На Луганщині ворог атакував поблизу Греківки