Сєвєродончанка склала НМТ-2023 з української мови на 200 балів
Опубліковано 20.06.2023 - 11:00
Випускниця з Сєвєродонецька Валерія Агафонова склала НМТ-2023 з української мови на 200 балів.
Про це повідомляє Сєвєродонецька ВМА.
Як повідомили в Управлінні освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації, випускниця 2023 року Ліцею № 1 Сєвєродонецька Луганської області Валерія Агафонова склала Національний мультипредметний тест з української мови на максимальні 200 балів.
Підготувала Валерію вчитель української мови та літератури, в.о. директора Ліцею № 1 Ольга Трубнікова.
Нагадаємо, для переселенців за кордоном збільшили кількість місць на участь в НМТ.
- 816 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
- 18:00 Окупанти на Луганщині судитимуть чоловіка за «держзраду» та «шпигунство»
- 17:00 У Кропивницькому переселенцям передали продуктові набори, дитячі товари та засоби реабілітації
- 16:00 Кабмін спростив повернення молоді з тимчасово окупованих територій
- 14:42 З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1266
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1051
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1016
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 920


Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ 
