Новости налоговой милиции
Протягом 10 місяців 2013р. розпочато 79 кримінальних проваджень
За підсумками роботи слідчого відділу ДПІ у м.Сєвєродонецьку Головного управління Мін доходів в Луганській області протягом 10 місяців 2013 року розпочато 79 кримінальних проваджень. Питому вагу складають правопорушення за ст.212 КК України «Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів» - 44 та ст.204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» - 21. Закінчено розслідування та прийнято рішення за 52 кримінальними провадженнями.
Сума встановлених збитків по кримінальним провадженням у поточному році склала 10,7 млн. грн., з них відшкодовано – 6,6 млн. грн.
Стосовно 2 осіб обрано запобіжний захід заставу та внесено 30 тис. грн.
Начальник СВ ФР ДПІ у м. Сєвєродонецьку Дмитро Кучеров.
Вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 8 млн. гривень
За 10 місяців роботи оперативного відділу ДПІ у м.Сєвєродонецьку Головного управління Мін доходів в Луганській області забезпечено надходження грошових коштів до Державного бюджету в сумі 18 млн. 105,2 тис. грн., в тому числі за результатами контрольно-перевірочної роботи – 2425,7 тис. грн., погашено податкового боргу в сумі 4077,6 тис. грн.
Протягом поточного року, при реалізації заходів, виявлено 2 фіктивні фірми, також здійснено комплекс заходів щодо документування незаконних дій з конвертації грошових коштів, в результаті чого виявлено 1 «конвертаційний» центр. За 10 місяців 2013 попереджено 1 факт незаконної заявки з відшкодування ПДВ з бюджету на суму 1млн. 174 тис. грн.
В ході проведення заходів по відпрацюванню підприємств у сфері державних закупівель в єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості по 3 кримінальним правопорушенням відносно посадових осіб СГД за ст.191 КК України.
Протягом 10 місяців 2013 співробітниками відділу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 8 млн. гривень, у тому числі лікеро-горілчаних виробів на суму 165,1 тис. грн., тютюнових виробів – 2161 тис. грн.
Припинено діяльність 9 підпільних цехів, у тому числі 7 підпільних цеха по виробництву алкогольних напоїв.
Т.в.о. заступника начальника ОВ ДПІ у м. Сєвєродонецьку В’ячеслав Бобришев.
- 2418 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 117-та бригада ТРО отримала автомобілі від Луганщини
- 17:00 На ТОТ Луганщини 25 населених пунктів залишилися без води, загарбники готують нову «націоналізацію» житла
- 15:00 Діти з Луганщини отримали шкільні рюкзаки напередодні навчального року
- 13:00 Сили оборони уразили ремонтні підрозділи росіян на Луганщині
- 13:00 Сіверськодончанка Ірина Доценко – про творчість, війну та шлях до дубляжу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Волченко повідомила про завершення роботи начальницею управління освіти Сіверськодонецької МВА 18.08.2026 переглядів: 1279
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1181
- В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком 17.08.2026 переглядів: 1148
- «Міністр», суддя, поліцейський та освітянки: нові підозри у колабораціонізмі на Луганщині 18.08.2026 переглядів: 976

На ТОТ Луганщини 25 населених пунктів залишилися без води, загарбники готують нову «націоналізацію» житла
Сили оборони уразили ремонтні підрозділи росіян на Луганщині
На «Лісовій Дачі» з’явився мурал за мотивами мозаїки з Льодового палацу
