У Сєвєродонецьку окупанти взялись за облік комерційної нерухомості, а на Новопсковщині - проводять обшуки
Окупанти вимагають від сєвєродонецьких підприємців підтвердити право власності на торговельні площі.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За інформацією, право власності на кожну будівлю підприємці мають надати до 1 вересня. У зворотному випадку ця нерухомість буде експропрійована.
“Окупаційна адміністрація Сєвєродонецька хоче перерозподілити торговельні об’єкти та промислові площі, які вцілили в місті”, - наголосили у ЛОВА.
Водночас на Новопсковщині загарбники посилили заходи безпеки. Проводять там рейди, обшуки, перевіряють та забирають телефони, якщо знаходять в них щось підозріле.
Переписують прізвища власників будинків та їхні номери телефонів.
Нагадаємо, окупанти примушували підприємців на Луганщині перереєструвати бізнес за російським законодавством до 1 липня.
- 863 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:44 На Лиманській ділянці фронту загарбники за минулу добу атакували 12 разів
- 19:00 Викрили ексвійськового, який під час боїв у Сіверськодонецькому районі перейшов на бік рф
- 18:00 Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади
- 17:00 Мінрозвитку шукає кошти для розширення програми житлових ваучерів для ВПО з ТОТ, – Кулеба
- 16:00 Останній дзвоник онлайн: як завершився навчальний рік у Сіверськодонецькому районі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1131
- Іпотека з компенсацією: як це працює у Сіверськодонецькій громаді 26.05.2026 переглядів: 957
- З російського полону повернувся рубіжанець Андрій Старіков 23.05.2026 переглядів: 866
- Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка 27.05.2026 переглядів: 740


На Лиманській ділянці фронту загарбники за минулу добу атакували 12 разів
Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади
У Києві затримали бізнесменів, які сплачували податки та фінансували окупантів на Луганщині 
