У Міловому росіяни підключають зв'язок до своїх операторів, а у Сватовому окупанти тиждень не вивозять загиблих
У Міловому окупанти підключають зв'язок та інтернет до російських операторів. У Сватовому місцевий морг переповнений тілами окупантів, а у Старобільську лікарів забирають лікувати окупантів з цивільних закладів.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Зокрема, до населеного пункту Мілове Луганської області прибули військовослужбовці російських окупаційних військ для підключення міського зв’язку та інтернет-мережі до російських операторів. Вони прокладають кабелі зв’язку з території російської федерації.
Також повідомляється, що у Сватовому територія міського моргу переповнена тілами загиблих росіян. Їх вже майже тиждень окупанти не вивозять. Через це в місті відчутний нестерпний трупний запах, зазначили в Генштабі.
Водночас у Старобільську загарбники примусово перемістили частину цивільного медичного персоналу із місцевих медзакладів до «військових шпиталів» для надання медичної допомоги пораненим окупантам. Внаслідок чого місцеві жителі похилого віку скаржаться на відсутність можливості отримати хоч якесь лікування.
Нагадаємо, окупанти посилили перевірки у Рубіжному.
- 1279 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Луганські ВПО у Кропивницькому можуть отримати гуманітарну допомогу (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 10:00 ЗСУ вдарили ракетами Storm Shadow по окупантах на Луганщині
- 09:08 ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти створили штучний дефіцит надання адмінпослуг
- 08:45 Ворог намагався просунутися з боку Нововодяного
- 19:00 Для сіверськодончан створили інтерактивну «Мапу Єдності»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4380
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1711
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1019
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 847


ЗСУ вдарили ракетами Storm Shadow по окупантах на Луганщині
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти створили штучний дефіцит надання адмінпослуг
Ворог намагався просунутися з боку Нововодяного
