Дуда впевнений, що росія не застосує ядерну зброю в Україні: є більш страшна загроза
Президент Польщі Анджей Дуда впевнений, що росія не буде вдаватися до застосування ядерної зброї в Україні.
Про це він сказав в інтерв'ю The Washington Post.
"Я думаю, що росія не буде вдаватися до застосування ядерної зброї в Україні. І не тільки тому, що Володимир Путін її не використовуватиме. Я вважаю, що ядерний арсенал у росії перебуває під колективним контролем багатьох людей, а не на власний розсуд лише Володимира Путіна. Тому приймати таке рішення може не одна людина", - сказав Дуда.
Він зазначив, що є інша серйозна загроза для України.
"Якби мене хтось запитав про ядерну загрозу, мене набагато більше хвилювали б потенційні проблеми з атомними електростанціями в Україні. Я боюся, більш ймовірне, що може статися, це щось схоже на ядерну аварію. Бо, на мій погляд, на моє переконання, тут загроза вибуху [на атомній станції] набагато більша, ніж у випадку застосування ядерної зброї. Майте на увазі, що ви розмовляєте з кимось, хто пережив вибух на Чорнобильській АЕС у 1986 році, коли атомна станція вибухнула в їхніх власних руках, перебуваючи під контролем росії", - нагадав Дуда.
Нагадаємо, російське керівництво неодноразово погрожувало застосувати ядерну зброю, як в Україні, так і в країнах ЄС. Зокрема голосом цих погроз виступає експрезидент рф Дмитро Медведєв.
- 588 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Ще майже 800 тис. грн виплатили мобілізованим та родинам загиблих захисників Лисичанської громади
- 11:00 ЛОВА: Окупанти на Луганщині досі не розпочали будувати обіцяні сміттєзвалища, а Алчевськ і Перевальськ знову без води
- 09:41 Чотири мінометні обстріли здійснив ворог на Луганщині
- 19:00 У Кремінській МВА виділять ще понад 900 тис. грн на підтримку мешканців громади
- 17:00 «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком 26.07.2026 переглядів: 877
- Керівниця сіверськодонецької лікарні отримала звання «Заслужений лікар України» 27.07.2026 переглядів: 846
- Новий закон про ВПО: чи потрібно зараз міняти довідку та повторно ставати на облік 27.07.2026 переглядів: 665
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 566


Чотири мінометні обстріли здійснив ворог на Луганщині
Молодь з окупованої Луганщини росіяни відправили на військові збори до рф
Вчора на Луганщині противник здійснив 13 скидів з БпЛА
