Окупанти нічого не відновлюють на Луганщині ближче до фронту, - Лисогор
Мешканці окупованих населених пунктів, які розташовані за 50 км від лінії фронту, більш-менш регулярно користуються комунальними послугами. Ближче росіяни майже нічого не відновлюють.
Про це в Єдиному марафоні новини заявив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.
«Найбільше турбують ті агломерації великі – Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Кремінна, Сватово – де дійсно ворог, наступаючи, знищує усе. А тепер відновлювати нічого не хоче і не збирається. Але, я сподіваюся, коли ми звільнимо території найближчими часами, то все це відновимо. Дійсно ситуація дуже важка там», - прокоментував Лисогор.
Він додав, що створення місцевих військових адміністрацій дозволило швидше приймати необхідні рішення. Ці структури готуються до деокупації власних громад.
У 18 регіонах України розташовані 34 гуманітарні хаби для переселенців Луганщини, де люди отримують необхідну підтримку. По областях налічується 185 тисяч зареєстрованих ВПО з Луганщини, ще близько 50 тисяч виїхали за кордон.
Що стосується ситуації на фронті, то, за словами Лисогора, ворог дуже активізувався на Луганському напрямку, але Сили оборони тримають удар.
«Ворог дуже активізувався і рухається на наших хлопців. Але наші хлопці тримають удар», - каже Лисогор.
Нагадаємо, у Сєвєродонецьку влаштували рейди серед підприємців та розпочали інвентаризацію гаражі.
- 647 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Рівненщині ВПО поновили виплати після втручання омбудсмана
- 18:00 Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
- 17:00 Для ВПО доступні місця для тимчасового проживання у 15 областях України
- 16:00 Сили оборони уразили склад боєприпасів окупантів на Луганщині
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1572
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1283
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1085
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 797


Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
