Відбулась зустріч керівництва ДПІ з представниками бізнесу
В липні поточного року відбулась зустріч керівництва ДПІ у м.Сєвєродонецьку з представниками бізнесу, у т.ч. з іноземними інвестиціями. Розглянути питання застосування норм Податкового Кодексу України та впливу інвестиційної активності на розвиток громади та соціально значимих об’єктів.
Окремо розглянути питання про заходи, що вживаються органами податкової служби щодо поліпшення рівня інвестиційної активності в Україні та в м.Сєвєродонецьку. На сучасному етапі багато уваги приділяється сервісному обслуговуванню платників податків, перехід на надання податкової звітності в електронному вигляді, що значно економить час, як платників так і податківців. Для цього на базі податкових служб створені акредитовані центри сертифікації безкоштовної видачі електронних ключів, створені сервісні центри обслуговування платників податків по всієї України.
- 2200 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:26 Маніфест, нагороди та амбасадор №1: як відзначили День Луганщини у «Пирогово»
- 18:02 Учні Сіверськодонецької музичної школи стали лауреатами конкурсу «Країна Кобзаря»
- 17:00 У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким
- 16:00 КП «Зелене місто» уклало договір на адвокатські послуги на понад чверть мільйона гривень
- 15:00 В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1186
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 993
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 899
- Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка 27.05.2026 переглядів: 894

Маніфест, нагороди та амбасадор №1: як відзначили День Луганщини у «Пирогово»
У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким
В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ
