ДБР викрила заступника комбата, який протягом року змушував бійців будувати йому будинок (ФОТО)
Працівники ДБР повідомили про підозру заступнику командира батальйону одної з військових частин Одещини, який майже рік змушував підлеглих будувати йому приватний будинок.
Про це повідомляє пресслужба ДБР.
Як з'ясувало слідство, з серпня 2022 року заступник командира військової частини дав вказівку бійцям, замість виконання своїх обов’язків з оборони та захисту України, будувати для нього маєток під Одесою.
"Поки військовослужбовці працювали будівельниками, їм нараховувалась заробітна плата, як військовим. Таким чином державі завдано збитків на суму понад 2 млн грн", - йдеться у повідомленні.
Наразі заступнику командира повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем та перевищенні службових повноважень (ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 426-1 КК України). Санкція статті передбачає покарання до 12 років тюрми.
Нагадаємо, 12 серпня на Одещині військовослужбовець із забоями голови потрапив у лікарню після бійки у військовій частині.
- 704 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Луганчанина засудили до 5 років в’язниці за підпал автівок у столиці
- 13:00 Попаснянка Ольга Івженко стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики U23
- 11:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку так і працює один нотаріус, окупанти залишать без зв’язку неверифікованих абонентів
- 09:30 На Лиманській та Слов’янській ділянках фронту ворог здійснив понад два десятки атак
- 19:00 Від сіверськодончан приймають заяви на виплати дітям до Дня Святого Миколая
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Вадим Лихацький 30.10.2025 переглядів: 1303
- В Ужгороді сьогодні прощаються з загиблим воїном з Луганщини 27.10.2025 переглядів: 1172
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 760
- Кузьмінова залишили директором “Світанка” ще на рік 28.10.2025 переглядів: 675





На Лиманській та Слов’янській ділянках фронту ворог здійснив понад два десятки атак
Від сіверськодончан приймають заяви на виплати дітям до Дня Святого Миколая
«Тепла зустріч земляків»: у столиці презентували книгу сіверськодончанина Семена Перцовського (ФОТО)