Луганські ВПО отримали на Дніпропетровщині сертифікати від благодійників
Переселенці з Рубіжанської громади отримали допомогу від благодійної організації "Карітас Донецьк у м. Дніпро".
Про це повідомляє начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.
“Провели продуктивну зустріч із представниками "Карітас Донецьк у м. Дніпро". Завдяки нашому партнерству мешканці Рубіжанської громади, які тимчасово мешкають у Павлограді та Новомосковську, отримали не тільки інформаційну підтримку, а й конкретну допомогу”, - йдеться у повідомленні.
За словами керівника МВА, 48 осіб, які належать до пільгових категорій, отримали сертифікати на покупку продуктів харчування, засобів особистої гігієни та лікарських препаратів. Загальна сума допомоги склала 96 тисяч гривень.
Нагадаємо, представники БФ «Право на захист» видали гуманітарну допомогу луганським ВПО, які мешкають на Черкащині.
- 1310 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
- 17:00 Для луганських ВПО провели різдвяну екскурсію Києвом (ФОТО)
- 16:30 Рубіжанам виплатили понад 300 тис. грн допомоги
- 15:14 До руху спротиву на ТОТ долучаються нові активісти – фото свіжої акції
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1424
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 999
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 918
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 769


Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини