День державного прапора: Над Києвом підняли особливий стяг, який побував на всій лінії фронту (ФОТО)
У Києві в День державного прапора підняли особливий стяг України. На ньому залишили свої підписи захисники й захисниці, які б’ються за свободу й незалежність нашої держави.
Про це на церемонії підняття прапора сказав президент Володимир Зеленський.
"Цей прапор був на позиціях наших воїнів від Чернігова до Одеси. По всій лінії захисту України. У різних бойових бригадах і підрозділах. У шпиталях, де лікують поранених. У руках волонтерів. Цей прапор завжди берегтиме згадку про багатьох українців і українок. Але він неодмінно буде поповнюватися й збагачуватися новими підписами наших воїнів", – заявив він.
Нагадаємо, міський голова Віталій Кличко повідомив, що з міркувань безпеки Київ не планує масових заходів до Дня незалежності України.
Кличко видав окреме доручення заступникам голови КМДА, головам столичних райдержадміністрацій не допускати погодження проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру на території столиці 23 та 24 серпня.
За даними розвідки, на День Незалежності України росія може вчинити чергову масовану ракетну атаку. Це може статися напередодні свята, або тривати кілька днів.
- 477 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Підприємці з прифронтових регіонів можуть отримати до 500 тис. грн на власну справу
- 13:00 Двох підлітків з Луганщини, депортованих до росії, вдалося повернути в Україну
- 13:00 «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції
- 12:00 Сили оборони завдали ударів по військових об'єктах на ТОТ Луганщини, - Генштаб
- 11:00 Потяг з паливом потрапив під удар БпЛА на окупованій Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 797
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 729
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 565
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 561





Двох підлітків з Луганщини, депортованих до росії, вдалося повернути в Україну
Сили оборони завдали ударів по військових об'єктах на ТОТ Луганщини, - Генштаб
Підрозділ НГУ знищив на Луганщині російську РЛС вартістю близько $50 млн