У Сєвєродонецьку розв'язання проблеми з опаленням покладають на містян, - ЛОВА
Окупанти пропонують сєвєродончанам встановлювати систему опалення власним коштом. У Рубіжному - самотужки ремонтувати пошкоджені будинки.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“Якщо в Сєвєродонецьку хоча б показово встановили вікна у декілька будинків, то в сусідніх захоплених росіянами містах люди й цього не дочекалися”, - зазначили в обласній адміністрації.
Зокрема, в Рубіжному дані про кількість постраждалого житла, яке можна оперативно відновити, не збирають.
За інформацією, в окупаційній адміністрації людям пропонують розпочинати ремонти самотужки, при цьому ціни на будівельні матеріали в місті майже в три рази вищі, ніж у Старобільську.
Також повідомляється, що в Сєвєродонецьку жителі міста мають отримати в окупаційній адміністрації дозвіл на встановлення індивідуального опалення та облаштувати квартиру власним коштом.
“У заяві обов’язково необхідно звернутися з проханням відключити будинок від централізованої системи опалення, яку загарбники за більш ніж рік панування в місті так і не відбудували”, - наголосили у ЛОВА.
Нагадаємо, в окупованому Сєвєродонецьку для показових ремонтів російські загарбники обрали декілька найбільш вцілілих дев’ятиповерхівок в “нових” районах, водночас “старим” районам вони не приділяють такої уваги.
- 2263 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:28 Горять 100 га лісу: окупанти ввели режим надзвичайної ситуації через пожежу біля Пурдівки
- 09:13 росія атакувала українські міста: під ударом Львів, Харків, Луцьк, Чернівці. Є загиблі
- 08:40 Знову вирують лісові пожежі навколо Сіверськодонецька: що відомо зараз (ФОТО)
- 19:00 КНП «СМБЛ» надає безоплатні послуги за пакетом «Ведення вагітності в амбулаторних умовах»
- 18:10 Залужний про США: Трамп є відображенням історичної тенденції, Штати могли б передати Україні застарілі ракети
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 2308
- «Люди хочуть жити ближче до дому»: Кулеба про плани щодо муніципального житла для ВПО 05.07.2025 переглядів: 2128
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 1745
- Фасад відновили - руїни залишили: ЛОВА про показове «відновлення» будинку у Сіверськодонецьку 08.07.2025 переглядів: 1168