Окупанти на Луганщині готуються до навчального року, залучаючи пропаганду та доводячи методички вчителям, – Власенко
На окупованій Луганщині активно триває підготовка до нового навчального року: загарбники залучають пропагандистську літературу та легалізують присутність військових у навчальних закладах.
Про це в ефірі “Апостроф” повідомив керівник Сєвєродонецької РДА Роман Власенко.
“Зараз у них йде активно підготовка до нового навчального року. Залучають нову літературу пропагандистську, нові підручники, нові розмальовані зошити та щоденники. Вчителя теж піддаються пропаганді, їм доводять нові методички, як спілкуватися з дітьми, чому їх треба навчати. Основна проблема, я думаю, пов’язана з тим, що все більше військові залишаються на території освітніх закладів. Окупаційні влади місцеві звітують на Луганськ про те, що заклади освіти беруться під охорону. Таким чином легалізують присутність російських військових в закладах освіти. Це дуже погано”, – розповів він.
Щодо навчання дітей у Сєвєродонецькому районі, громадах, які знаходяться ближче до лінії зіткнення, то там, за словами Власенка, окупаційна влада пропонує місцевим мешканцям змішану форму навчання – дистанційно-очну.
“Але у зв’язку з тим, що там то світла нема, то мобільного зв’язку, то інтернету в принципі, все це виглядає так, що діти приходять, записують у щоденник завдання і повертаються додому, виконують фактично якісь завдання у себе вдома”, – підсумував він.
Нагадаємо, раніше Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт № 9591 щодо визнання результатів навчання осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України.
- 832 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка отримав медаль від Міністерства оборони України
- 18:00 Підписали меморандум про співробітництво між Броварською міськрадою та Сватівською МВА. Про що він
- 17:00 Окупанти схопили хлопця у Луганську за роботу на ЗСУ (ВІДЕО)
- 16:00 СБУ затримала на Київщині експартійця ОПЗЖ на Луганщині, який фінансував російський бюджет
- 15:00 Захисники з Кремінської громади отримають 260 тис. грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 762
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 674
- Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини 04.03.2026 переглядів: 523
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 521


Окупанти схопили хлопця у Луганську за роботу на ЗСУ (ВІДЕО)
СБУ затримала на Київщині експартійця ОПЗЖ на Луганщині, який фінансував російський бюджет
Луганський адмінсуд витратить 93 тис. грн на налаштування програми «ІС-ПРО»