Окупанти видають луганчанам паспорти рф під час “виборів”
Опубліковано 03.09.2023 - 09:09
Щоб підвищити явку на “виборах” окупанти продовжують видавати мешканцям Луганщини документи російського зразка вже під час днів голосування.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“У селах навколо Сватового росіяни теж не встигли паспортизувати населення до початку своїх вересневих виборів. Аби підвищити явку, продовжують видавати документи російського зразка вже під час днів голосування”, – сказано у повідомленні.
У ЛОВА також зазначили, що росіяни залякують літніх людей позбавленням соціальних виплат, неможливістю скористатися адміністративними послугами, відмовою при зверненні до лікарів.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти на Луганщині не справляються з паспортизацією літніх людей до “виборів”.
- 607 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
- 17:00 Луганський спортсмен отримав нагороду від Європейської федерації важкої атлетики
- 16:00 Сили оборони уразили склади окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 15:00 У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1277
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1166
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1062
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 975


У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Зеленський пояснив ризики виходу Сил оборони з Донецької та Луганської областей
ЛОВА: На ТОТ Луганщини оцінки за поведінку пов’яжуть з активністю дітей у пропагандистських заходах